ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ TOTAL

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ - ΟΜΙΛΟΙ (TF CUP 2014)

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

 

ALBICELESTE F.C. ΑΝΟΙΞΗ   ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE   ΝEA ΜΑΚΡΗ
CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ   ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ   ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SAN SIRO ΚΟΡΩΠΙ   ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ   ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
SENTRA CLUB ΑΡΤΕΜΙΔΑ   ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α.Ο. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Α.Ο.ΑΝΟΙΞΗΣ   ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ   REAL FOOTBALL CLUB
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ   SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ   ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ   AEK ΓΕΡΑΚΑ 
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ   ΩΡΙΩΝΕΣ
ΕΚΠ.ΖΗΡΙΔΗ   ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ

   ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΩΝ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ALBICELESTE FC ΓΗΠ.ΑΝΟΙΞΗΣ, ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΥ 27
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE ΓΗΠ.ΑΝΟΙΞΗΣ, ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΥ 27
CHAMPIONS CAMP "CHAMPIONS CAMP", ΤΕΡΜΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΙΑΝΙΑ
FAIR PLAY "FAIR PLAY", ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12 , ΠΑΛΛΗΝΗ
SAN SIRO ΚΟΡΩΠΙ Οδος Σφητού 100 Περιοχή Χριστός Κορωπίου Τηλέφωνο 
SELECAO CLUB  ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ "SELESAO", Λ.Μαραθώνος 436-438 Ν.Μάκρη
SENTRA CLUB ΑΡΤΕΜΙΔΑ "SENTRA CLUB"Λ. ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 165, ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ, ΛΟΥΤΣΑ
Α.Ο.ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΔΙΑΔΟΧΟΥ ΠΑΥΛΟΥ , ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ.(1ο γήπεδο,πλαστικό )
Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΗΠ.ΑΝΟΙΞΗΣ, ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΥ 27
ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ ΓΗΠ.ΓΕΡΑΚΑ Έκτωρος & Τερψιχόρης
Α.Π.Ο. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Δημοτικό Στάδιο Σπάτων "ΔΗΜ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ" (Λ.Σπάτων)
Α.Σ.ΑΝΟΙΞΗ  ΠΑΙΑΝΙΑΣ "TOTAL FOOTBALL CLUB",  Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΤΖΑΚΙΩΝ 30 (ΑΓΩΝΕΣ 8vs8), ΠΑΛΛΗΝΗ & Λ.Ανοίξεως ΠΑΙΑΝΙΑ (ΑΓΩΝΕΣ 6vs6)
Α.Ο.ΔΙΟΝΥΣΟΣ Λεωφόρος Διονύσου (Γήπεδο Διονύσου)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΩΚΕΑΝΟΣ SPORTS CENTER, Πύλου 8, Παλλήνη, τκ 15 351,18o χλμ. Λ. Μαραθώνος
ΕΚΠ. ΖΗΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΟΥΠΟΛΗ, ΣΠΑΤΑ
Α.Π.Ο.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ "TOTAL FOOTBALL CLUB",  Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΤΖΑΚΙΩΝ 30, ΠΑΛΛΗΝΗ (ΑΓΩΝΕΣ 8vs8) & " ΓΗΠ. ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ, Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΡΑΦΗΝΑ (ΑΓΩΝΕΣ 6vs6).
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΓΗΠ.ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ, Ν.ΜΑΚΡΗ 
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΗΠ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (Κ.ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΗ 4 - 6)
ΝΙΚΗΤΕΣ  TOTAL FOOTBALL CLUB Τζακιων 30 ΠΑΛΛΗΝΗ & ΓΗΠ.ΑΝΘΟΥΣΑΣ, ΤΕΡΜΑ Λ.ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λ.Ανθούσας & Λ.Μαραθώνος (πλαστικό)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 18o Χιλ. Αθηνών Λαμίας, Δημοτικό Στάδιο Ν. Ερυθραίας " Φώτης Βαρδαξής"
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ "TOTAL FOOTBALL CLUB",  Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΤΖΑΚΙΩΝ 30, ΠΑΛΛΗΝΗ (ΑΓΩΝΕΣ 8vs8) & Λ.ΣΠΑΤΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟ CLUB  (ΑΓΩΝΕΣ 6vs6) 
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 16ο ΧΙΛ, ΠΑΛΛΗΝΗ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ " NEW CAMP"Λ.ΦΛΕΜΙΝΓΚ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΓΩΝΕΣ 6vs6) & "TOTAL FOOTBALL CLUB",  Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΤΖΑΚΙΩΝ 30, ΠΑΛΛΗΝΗ (ΑΓΩΝΕΣ 8vs8)
REAL FOOTBALL  ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 35 , ΠΕΝΤΕΛΗ
SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ Σουρλαντζη Ε. & Εκτορος, ΚΟΡΩΠΙ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Οδος Σφητού 100 Περιοχή Χριστός Κορωπίου (JUNIOR) & ΤΕΡΜΑ ΛΕΩΦ. ΑΥΛΑΚΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΑ ΤΕΝΝΙΣ - ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ) - PRE JUNIOR
ΑΕΚ  FUTSAL  Λ.ΣΠΑΤΩΝ 89, "ΛΕΟΝΤΑΡΙΟ CLUB" ΓΕΡΑΚΑΣ
ΩΡΙΩΝΕΣ GALAXY, ΘΕΣΗ ΓΚΡΟΠΕΖΑ ΠΑΙΑΝΙΑ

 

ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

STARS 07+ Κ7 PRE JUNIORS 05+ Κ9
CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΝEA ΜΑΚΡΗ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΩΡΙΩΝΕΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
REAL FOOTBALL ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  
SENTRA CLUB ΑΡΤΕΜΙΔΑ  
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ  
ΑΕΚ  FUTSAL   
PRE JUNIORS 05+ Κ9 PRE JUNIORS 05+ Κ9
Β' ΟΜΙΛΟΣ Γ' ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 2 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
SENTRA CLUB ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΕΚΠ.ΖΗΡΙΔΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Α.Ο. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 2 ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2 REAL FOOTBALL
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΚ FUTSAL
   
JUNIORS 03+ Κ11 JUNIORS 03+ Κ11
Α' ΟΜΙΛΟΣ Β' ΟΜΙΛΟΣ
CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΝEA ΜΑΚΡΗ
SAN SIRO ΚΟΡΩΠΙ ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ  ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΚΠ.ΖΗΡΙΔΗ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ SENTRA CLUB ΑΡΤΕΜΙΔΑ
SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ ΑΕΚ  FUTSAL 
ΟΜΑΔΑ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ  01+ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ  01+ Κ13
Α' ΟΜΙΛΟΣ 8Χ8 Β' ΟΜΙΛΟΣ 11Χ11
CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ Α.Ο.ΑΝΟΙΞΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ ΝEA ΜΑΚΡΗ
ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΩΡΙΩΝΕΣ
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
SENTRA CLUB ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΜΑΔΑ 1
SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ  
REAL FOOTBALL  
ΠΑΙΔΕΣ  99+ Κ15 ΕΦΗΒΟΙ  96+ Κ18
ΟΜΙΛΟΣ 11Χ11 ΟΜΙΛΟΣ 11Χ11
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE ALBICELESTE (ΑΝΟΙΞΗ)
Α.Ο.ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE
ΝEA ΜΑΚΡΗ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 2 ΟΜΑΔΑ 3

ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΕΦΗΒΟΙ 96+ K18 (11vs11) ΠΑΙΔΕΣ 99+ K15 (11vs11)
ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ALBICELESTE FC ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ AQUA LIFE
Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΝEA ΜΑΚΡΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ


01+ (ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ K13) 01+ (ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ K13)
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
   
03+ (JUNIORS K11)
ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ
ΑΟ. ΔΥΟΝΥΣΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

 

 

 

 

 

 
© 2014 totalfootball.gr
Το Joomla! είναι ελεύθερο λογισμικό με άδεια GNU/GPLe.
H ελληνική διανομή είναι μια προσφορά της ελληνικής κοινότητας joomla